شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Kluber CENTOPLEX 1 DL‎

Kluber CENTOPLEX 1 DL‎

مشخصات و کاربرد Kluber CENTOPLEX 1 DL‎

Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ زیر مجموعه گریس صنعتی است. واردات Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ از شرکت کلوبر , klueber انجام می گیرد. Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات گریس صنعتی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ با واحد فروش ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ نیز می باشد.
فروش عمده و تکی محصولات شرکت کلوبر , klueber در چهارمحال و بختیاری، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر نقاط کشور.


خرید Kluber CENTOPLEX 1 DL‎

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس کلوبر سنتوپلکس 1 دی ال نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Kluber CENTOPLEX 1 DL‎: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ : کلوبر , klueber
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Kluber CENTOPLEX 1 DL‎ تماس بگیرید

محصولات مشابه به Kluber CENTOPLEX 1 DL‎

جستارهای مرتبط