شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Klüberspeed BF 72-22‎

Klüberspeed BF 72-22‎

مشخصات و کاربرد Klüberspeed BF 72-22‎

فروش و پخش عمده Klüberspeed BF 72-22‎ اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع گریس صنعتی و تولید شرکت کلوبر , klueber می باشد. Klüberspeed BF 72-22‎ با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصول Klüberspeed BF 72-22‎ دارا می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت کلوبر , klueber می باشد. از مزایای Klüberspeed BF 72-22‎ می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. Klüberspeed BF 72-22‎ در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت پیش فاکتور Klüberspeed BF 72-22‎ با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Klüberspeed BF 72-22‎ نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کلوبر , klueber به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Klüberspeed BF 72-22‎

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Klüberspeed BF 72-22‎ با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Klüberspeed BF 72-22‎ راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس کلوبر اسپید بی اف 72-22 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Klüberspeed BF 72-22‎: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Klüberspeed BF 72-22‎ : کلوبر , klueber
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Klüberspeed BF 72-22‎ تماس بگیرید

محصولات مشابه به Klüberspeed BF 72-22‎

جستارهای مرتبط