شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Kluber UNISILKON L 641‎

Kluber UNISILKON L 641‎

مشخصات و کاربرد Kluber UNISILKON L 641‎

Kluber UNISILKON L 641‎ زیر مجموعه گریس صنعتی است. واردات Kluber UNISILKON L 641‎ از شرکت کلوبر , klueber انجام می گیرد. Kluber UNISILKON L 641‎ با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند.نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزKluber UNISILKON L 641‎با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Kluber UNISILKON L 641‎ می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Kluber UNISILKON L 641‎ در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Kluber UNISILKON L 641‎ با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Kluber UNISILKON L 641‎ باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها گریس صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Kluber UNISILKON L 641‎

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Kluber UNISILKON L 641‎ با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Kluber UNISILKON L 641‎ راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس کلوبر یونی سیلیکون ال 641 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Kluber UNISILKON L 641‎: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Kluber UNISILKON L 641‎ : کلوبر , klueber
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Kluber UNISILKON L 641‎ تماس بگیرید

محصولات مشابه به Kluber UNISILKON L 641‎

جستارهای مرتبط