شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎

Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎

مشخصات و کاربرد Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎

شرکت کلوبر , klueber یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس صنعتی قرار دارد. Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. از نکات مهم در سلامت Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت کلوبر , klueber می باشد. از مزایای Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت استعلام قیمت Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ می توانید با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس کلوبر , klueber به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس کلوبر سینتزین پی دی ال 250/1 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎: گریس صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ : کلوبر , klueber
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎ تماس بگیرید

محصولات مشابه به Kluber SYNTHESIN PDL 250/1‎

جستارهای مرتبط