شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total NEvASTANE SL 150

Total NEvASTANE SL 150

مشخصات و کاربرد Total NEvASTANE SL 150

شرکت توتال , Total‏ یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Total NEvASTANE SL 150 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن دنده صنعتی قرار دارد. Total NEvASTANE SL 150 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولTotal NEvASTANE SL 150 دارا می باشد. از نکات مهم در سلامت Total NEvASTANE SL 150 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Total NEvASTANE SL 150 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده صنعتی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات Total NEvASTANE SL 150 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Total NEvASTANE SL 150 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Total NEvASTANE SL 150 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Total NEvASTANE SL 150 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن دنده صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Total NEvASTANE SL 150

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total NEvASTANE SL 150 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total NEvASTANE SL 150 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی توتال NEvASTANE SL 150 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total NEvASTANE SL 150: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Total NEvASTANE SL 150 : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total NEvASTANE SL 150 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total NEvASTANE SL 150

جستارهای مرتبط