شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total NEvASTANE SL 320

Total NEvASTANE SL 320

مشخصات و کاربرد Total NEvASTANE SL 320

شرکت توتال , Total‏ یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Total NEvASTANE SL 320 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن دنده صنعتی قرار دارد. Total NEvASTANE SL 320 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولTotal NEvASTANE SL 320 دارا می باشد. از نکات مهم در سلامت Total NEvASTANE SL 320 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Total NEvASTANE SL 320 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده صنعتی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایای Total NEvASTANE SL 320 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی Total NEvASTANE SL 320 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Total NEvASTANE SL 320 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Total NEvASTANE SL 320 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن دنده صنعتی توتال , Total‏ به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Total NEvASTANE SL 320

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total NEvASTANE SL 320 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total NEvASTANE SL 320 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده صنعتی توتال NEvASTANE SL 320 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total NEvASTANE SL 320: روغن دنده صنعتی
پایه محصول:
شرکت سازنده Total NEvASTANE SL 320 : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total NEvASTANE SL 320 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total NEvASTANE SL 320

جستارهای مرتبط