شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Agip RADULA 150

Agip RADULA 150

مشخصات و کاربرد Agip RADULA 150

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Agip RADULA 150 می باشد. که در مجموعه روغن گردشی است. که از محصولات شرکت آجیپ , Agip می باشد. Agip RADULA 150 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن گردشی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی Agip RADULA 150 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از مزایای Agip RADULA 150 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Agip RADULA 150 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Agip RADULA 150 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Agip RADULA 150 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن گردشی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Agip RADULA 150

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Agip RADULA 150 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Agip RADULA 150 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن گردشی آجیپ رادولا 150 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Agip RADULA 150: روغن گردشی
پایه محصول:
شرکت سازنده Agip RADULA 150 : آجیپ , Agip
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Agip RADULA 150 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Agip RADULA 150

جستارهای مرتبط