شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Corena AP 100

Shell Corena AP 100

Shell Corena AP 100

مشخصات و کاربرد Shell Corena AP 100

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Corena AP 100 و انواع روانکارها می باشد. Shell Corena AP 100 از انواع محصولات روغن کمپرسور هوا است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Corena AP 100 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Corena AP 100 دارا می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Shell Corena AP 100 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن کمپرسور هوا موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایای Shell Corena AP 100 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Corena AP 100 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Corena AP 100 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Corena AP 100 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Corena AP 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Corena AP 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Corena AP 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل کورنا ای پی 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Corena AP 100: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Corena AP 100 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Corena AP 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Corena AP 100

جستارهای مرتبط