شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Corena S2 P 100

Shell Corena S2 P 100

Shell Corena S2 P 100

مشخصات و کاربرد Shell Corena S2 P 100

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Corena S2 P 100 می باشد. که در مجموعه روغن کمپرسور هوا است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Corena S2 P 100 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. از نکات مهم در سلامت Shell Corena S2 P 100 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از مزایای Shell Corena S2 P 100 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی Shell Corena S2 P 100 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Shell Corena S2 P 100 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Corena S2 P 100 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن کمپرسور هوا به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Corena S2 P 100

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Corena S2 P 100 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Corena S2 P 100 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور هوا شل Corena S2 P 100 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Corena S2 P 100: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Corena S2 P 100 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Corena S2 P 100 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Corena S2 P 100

جستارهای مرتبط