شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Corena AS 68

Shell Corena AS 68

Shell Corena AS 68

مشخصات و کاربرد Shell Corena AS 68

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Corena AS 68 و انواع روانکارها می باشد. Shell Corena AS 68 از انواع محصولات روغن کمپرسور هوا است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Corena AS 68 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. از نکات مهم در سلامت Shell Corena AS 68 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Corena AS 68با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Shell Corena AS 68 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Corena AS 68 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت Shell Corena AS 68 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن کمپرسور هواضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Corena AS 68 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن کمپرسور هوا شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Corena AS 68

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Corena AS 68 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Corena AS 68 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل کورنا ای اس 68 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Corena AS 68: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Corena AS 68 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Corena AS 68 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Corena AS 68

جستارهای مرتبط