شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Corena S4 R 46

Shell Corena S4 R 46

Shell Corena S4 R 46

مشخصات و کاربرد Shell Corena S4 R 46

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Corena S4 R 46 می باشد. که در مجموعه روغن کمپرسور هوا است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Corena S4 R 46 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Corena S4 R 46 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن کمپرسور هوا جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Shell Corena S4 R 46 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Corena S4 R 46 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Corena S4 R 46 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Shell Corena S4 R 46 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Corena S4 R 46 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
ارسال سریع سفارشات روغن کمپرسور هوا شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Corena S4 R 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Corena S4 R 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Corena S4 R 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن کمپرسور هوا شل Corena S4 R 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Corena S4 R 46: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Corena S4 R 46 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Corena S4 R 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Corena S4 R 46

جستارهای مرتبط