شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total Rubia Gas 15W-40

Total Rubia Gas 15W-40

مشخصات و کاربرد Total Rubia Gas 15W-40

Total Rubia Gas 15W-40 زیر مجموعه روغن موتور گازسوز است. واردات Total Rubia Gas 15W-40 از شرکت توتال , Total‏ انجام می گیرد. Total Rubia Gas 15W-40 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور گازسوز راهنمایی می کند. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور گازسوز جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Total Rubia Gas 15W-40 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن موتور گازسوز موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از مزایا و خصوصیات Total Rubia Gas 15W-40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی Total Rubia Gas 15W-40 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Total Rubia Gas 15W-40 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور گازسوزضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Total Rubia Gas 15W-40 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور گازسوز به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Total Rubia Gas 15W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total Rubia Gas 15W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total Rubia Gas 15W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور گازسوز توتال 15W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total Rubia Gas 15W-40: روغن موتور گازسوز
پایه محصول:
شرکت سازنده Total Rubia Gas 15W-40 : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total Rubia Gas 15W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total Rubia Gas 15W-40

جستارهای مرتبط