شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total NATERIA MH 30

Total NATERIA MH 30

مشخصات و کاربرد Total NATERIA MH 30

Total NATERIA MH 30 زیر مجموعه روغن موتور گازسوز است. واردات Total NATERIA MH 30 از شرکت توتال , Total‏ انجام می گیرد. Total NATERIA MH 30 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.پخش عمده و فروش Total NATERIA MH 30 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور گازسوز باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Total NATERIA MH 30 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن موتور گازسوز موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات Total NATERIA MH 30 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Total NATERIA MH 30 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Total NATERIA MH 30 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Total NATERIA MH 30 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس توتال , Total‏ به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Total NATERIA MH 30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total NATERIA MH 30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total NATERIA MH 30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور گازسوز توتال NATERIA MH 30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total NATERIA MH 30: روغن موتور گازسوز
پایه محصول:
شرکت سازنده Total NATERIA MH 30 : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total NATERIA MH 30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total NATERIA MH 30

جستارهای مرتبط