شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Total NATERIA MJ 30

Total NATERIA MJ 30

مشخصات و کاربرد Total NATERIA MJ 30

Total NATERIA MJ 30 زیر مجموعه روغن موتور گازسوز است. واردات Total NATERIA MJ 30 از شرکت توتال , Total‏ انجام می گیرد. Total NATERIA MJ 30 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور گازسوز باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. Total NATERIA MJ 30 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای Total NATERIA MJ 30 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Total NATERIA MJ 30 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Total NATERIA MJ 30 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Total NATERIA MJ 30 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس توتال , Total‏ به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Total NATERIA MJ 30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Total NATERIA MJ 30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Total NATERIA MJ 30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور گازسوز توتال NATERIA MJ 30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Total NATERIA MJ 30: روغن موتور گازسوز
پایه محصول:
شرکت سازنده Total NATERIA MJ 30 : توتال , Total‏
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Total NATERIA MJ 30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Total NATERIA MJ 30

جستارهای مرتبط