شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Corena AS 32

Shell Corena AS 32

Shell Corena AS 32

مشخصات و کاربرد Shell Corena AS 32

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Corena AS 32 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن کمپرسور هوا قرار دارد. Shell Corena AS 32 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن کمپرسور هوا راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت Shell Corena AS 32 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Corena AS 32با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Corena AS 32 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Corena AS 32 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Corena AS 32 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Corena AS 32 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش روغن، گریس و انواع روانکار شرکت شل , Shell در تهران ، سنندج ، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، استان فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، استان مرکزی ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، بجنورد ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، گرگان ، استان گلستان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، همدان ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر استان و شهرهای ایران.


خرید Shell Corena AS 32

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Corena AS 32 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Corena AS 32 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل کورنا ای اس 32 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Corena AS 32: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Corena AS 32 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Corena AS 32 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Corena AS 32

جستارهای مرتبط