شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Corena AS 46

Shell Corena AS 46

Shell Corena AS 46

مشخصات و کاربرد Shell Corena AS 46

Shell Corena AS 46 زیر مجموعه روغن کمپرسور هوا است. واردات Shell Corena AS 46 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Corena AS 46 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن کمپرسور هوا راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Corena AS 46با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Shell Corena AS 46 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Corena AS 46 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Corena AS 46 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Shell Corena AS 46 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن کمپرسور هوا به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Corena AS 46

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Corena AS 46 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Corena AS 46 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل کورنا ای اس 46 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Corena AS 46: روغن کمپرسور هوا
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Corena AS 46 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Corena AS 46 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Corena AS 46

جستارهای مرتبط