شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco SUPERFLEET 15W-40

Texaco SUPERFLEET 15W-40

مشخصات و کاربرد Texaco SUPERFLEET 15W-40

شرکت تگزاکو , Texaco یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Texaco SUPERFLEET 15W-40 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور بنزینی قرار دارد. Texaco SUPERFLEET 15W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور بنزینی راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco SUPERFLEET 15W-40با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Texaco SUPERFLEET 15W-40 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Texaco SUPERFLEET 15W-40 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco SUPERFLEET 15W-40 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Texaco SUPERFLEET 15W-40 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور بنزینی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco SUPERFLEET 15W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco SUPERFLEET 15W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco SUPERFLEET 15W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی تگزاکو SUPERFLEET 15W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco SUPERFLEET 15W-40: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco SUPERFLEET 15W-40 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco SUPERFLEET 15W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco SUPERFLEET 15W-40

جستارهای مرتبط