شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30

Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30

مشخصات و کاربرد Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. آنالیز خواص شمیایی Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات و مزایای Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور بنزینیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور بنزینی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی تگزاکو HAVOLINE ENERGY 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco HAVOLINE ENERGY 5W-30

جستارهای مرتبط