شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30

Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30

مشخصات و کاربرد Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 می باشد. که در مجموعه روغن موتور بنزینی است. که از محصولات شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور بنزینی تگزاکو HAVOLINE ULTRA V 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30: روغن موتور بنزینی
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco HAVOLINE ULTRA V 5W-30

جستارهای مرتبط