شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco MOLYTEX EP 00

Texaco MOLYTEX EP 00

مشخصات و کاربرد Texaco MOLYTEX EP 00

فروش و پخش عمده Texaco MOLYTEX EP 00 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع گریس صنعتی و تولید شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco MOLYTEX EP 00 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Texaco MOLYTEX EP 00 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. از نکات مهم در سلامت Texaco MOLYTEX EP 00 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Texaco MOLYTEX EP 00 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به گریس صنعتی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات Texaco MOLYTEX EP 00 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Texaco MOLYTEX EP 00 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco MOLYTEX EP 00 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Texaco MOLYTEX EP 00 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش روغن، گریس و انواع روانکار شرکت تگزاکو , Texaco در تهران ، سنندج ، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، استان فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، استان مرکزی ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، بجنورد ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، گرگان ، استان گلستان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، همدان ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر استان و شهرهای ایران.


خرید Texaco MOLYTEX EP 00

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco MOLYTEX EP 00 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco MOLYTEX EP 00 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس لیتیوم تگزاکو MOLYTEX EP 00 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco MOLYTEX EP 00: گریس لیتیوم
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco MOLYTEX EP 00 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco MOLYTEX EP 00 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco MOLYTEX EP 00

جستارهای مرتبط