شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco MULTIFAK EP 000

Texaco MULTIFAK EP 000

مشخصات و کاربرد Texaco MULTIFAK EP 000

شرکت تگزاکو , Texaco یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Texaco MULTIFAK EP 000 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس صنعتی قرار دارد. Texaco MULTIFAK EP 000 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Texaco MULTIFAK EP 000 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Texaco MULTIFAK EP 000 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco MULTIFAK EP 000با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Texaco MULTIFAK EP 000 می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Texaco MULTIFAK EP 000 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Texaco MULTIFAK EP 000 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Texaco MULTIFAK EP 000 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco MULTIFAK EP 000

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco MULTIFAK EP 000 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco MULTIFAK EP 000 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس لیتیوم تگزاکو MULTIFAK EP 000 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco MULTIFAK EP 000: گریس لیتیوم
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco MULTIFAK EP 000 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco MULTIFAK EP 000 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco MULTIFAK EP 000

جستارهای مرتبط