شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco MULTIFAK EP 1

Texaco MULTIFAK EP 1

مشخصات و کاربرد Texaco MULTIFAK EP 1

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Texaco MULTIFAK EP 1 و انواع روانکارها می باشد. Texaco MULTIFAK EP 1 از انواع محصولات گریس صنعتی است.که شرکت تگزاکو , Texaco تولید کننده آن می باشد. Texaco MULTIFAK EP 1 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Texaco MULTIFAK EP 1 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco MULTIFAK EP 1با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Texaco MULTIFAK EP 1 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Texaco MULTIFAK EP 1 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور Texaco MULTIFAK EP 1 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Texaco MULTIFAK EP 1 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها گریس صنعتی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco MULTIFAK EP 1

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco MULTIFAK EP 1 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco MULTIFAK EP 1 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس لیتیوم تگزاکو MULTIFAK EP 1 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco MULTIFAK EP 1: گریس لیتیوم
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco MULTIFAK EP 1 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco MULTIFAK EP 1 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco MULTIFAK EP 1

جستارهای مرتبط