شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30

FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30

مشخصات و کاربرد FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30

شرکت فوکس , fuchs یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور دیزلی قرار دارد. FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور دیزلی راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. آنالیز خواص شمیایی FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت پیش فاکتور FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس فوکس , fuchs به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی فوکس TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS TITAN CARGO MAXX SAE 5W-30

جستارهای مرتبط