شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30

FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30

مشخصات و کاربرد FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30

شرکت فوکس , fuchs یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور دیزلی قرار دارد. FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزFUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت پیش فاکتور FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور دیزلی فوکس , fuchs به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی فوکس TITAN CARGO SL SAE 5W-30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS TITAN CARGO SL SAE 5W-30

جستارهای مرتبط