شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40

FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40

مشخصات و کاربرد FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 و انواع روانکارها می باشد. FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 از انواع محصولات روغن موتور دیزلی است.که شرکت فوکس , fuchs تولید کننده آن می باشد. FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور دیزلی راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت فوکس , fuchs می باشد. از مزایا و خصوصیات FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. نوع بسته بندی FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور دیزلی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی فوکس TITAN TRUCK SAE 15W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 : فوکس , fuchs
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به FUCHS TITAN TRUCK SAE 15W-40

جستارهای مرتبط