شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش روغن پارس اروند دیزل 25W-50

روغن پارس اروند دیزل 25W-50

مشخصات و کاربرد روغن پارس اروند دیزل 25W-50

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده روغن پارس اروند دیزل 25W-50 و انواع روانکارها می باشد. روغن پارس اروند دیزل 25W-50 از انواع محصولات روغن موتور دیزلی است.که شرکت پارس , شرکت نفت پارس تولید کننده آن می باشد. روغن پارس اروند دیزل 25W-50 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور دیزلی راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت روغن پارس اروند دیزل 25W-50 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن موتور دیزلی موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات روغن پارس اروند دیزل 25W-50 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی روغن پارس اروند دیزل 25W-50 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور روغن پارس اروند دیزل 25W-50 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور دیزلیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل روغن پارس اروند دیزل 25W-50 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس پارس , شرکت نفت پارس به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید روغن پارس اروند دیزل 25W-50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید روغن پارس اروند دیزل 25W-50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف روغن پارس اروند دیزل 25W-50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا روغن پارس اروند دیزل 25W-50: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده روغن پارس اروند دیزل 25W-50 : پارس , شرکت نفت پارس
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت روغن پارس اروند دیزل 25W-50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به روغن پارس اروند دیزل 25W-50

جستارهای مرتبط