شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش روغن پارس صحرانورد 25W-50

روغن پارس صحرانورد 25W-50

مشخصات و کاربرد روغن پارس صحرانورد 25W-50

فروش و پخش عمده روغن پارس صحرانورد 25W-50 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع روغن موتور دیزلی و تولید شرکت پارس , شرکت نفت پارس می باشد. روغن پارس صحرانورد 25W-50 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده روغن پارس صحرانورد 25W-50 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت پارس , شرکت نفت پارس می باشد. از مزایا و خصوصیات روغن پارس صحرانورد 25W-50 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی روغن پارس صحرانورد 25W-50 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت استعلام قیمت روغن پارس صحرانورد 25W-50 می توانید با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور دیزلیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل روغن پارس صحرانورد 25W-50 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس پارس , شرکت نفت پارس به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید روغن پارس صحرانورد 25W-50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید روغن پارس صحرانورد 25W-50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف روغن پارس صحرانورد 25W-50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا روغن پارس صحرانورد 25W-50: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده روغن پارس صحرانورد 25W-50 : پارس , شرکت نفت پارس
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت روغن پارس صحرانورد 25W-50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به روغن پارس صحرانورد 25W-50

جستارهای مرتبط