شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش روغن پارس اروند دیزل 50

روغن پارس اروند دیزل 50

مشخصات و کاربرد روغن پارس اروند دیزل 50

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده روغن پارس اروند دیزل 50 و انواع روانکارها می باشد. روغن پارس اروند دیزل 50 از انواع محصولات روغن موتور دیزلی است.که شرکت پارس , شرکت نفت پارس تولید کننده آن می باشد. روغن پارس اروند دیزل 50 با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور دیزلی راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت روغن پارس اروند دیزل 50 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. روغن پارس اروند دیزل 50 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای روغن پارس اروند دیزل 50 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی روغن پارس اروند دیزل 50 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت روغن پارس اروند دیزل 50 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و روغن پارس اروند دیزل 50 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس پارس , شرکت نفت پارس به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید روغن پارس اروند دیزل 50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید روغن پارس اروند دیزل 50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف روغن پارس اروند دیزل 50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا روغن پارس اروند دیزل 50: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده روغن پارس اروند دیزل 50 : پارس , شرکت نفت پارس
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت روغن پارس اروند دیزل 50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به روغن پارس اروند دیزل 50

جستارهای مرتبط