شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Diala AX

Shell Diala AX

Shell Diala AX

مشخصات و کاربرد Shell Diala AX

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Diala AX و انواع روانکارها می باشد. Shell Diala AX از انواع محصولات روغن ترانسفورماتور است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Diala AX با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Diala AX دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن ترانسفورماتور باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از مزایای Shell Diala AX می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی Shell Diala AX به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Diala AX با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن ترانسفورماتورضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Diala AX نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Diala AX

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Diala AX با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Diala AX راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل دایالا ای ایکس نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Diala AX: روغن ترانسفورماتور
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Diala AX : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Diala AX تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Diala AX

جستارهای مرتبط