شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Diala S

Shell Diala S

Shell Diala S

مشخصات و کاربرد Shell Diala S

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Diala S از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن ترانسفورماتور قرار دارد. Shell Diala S با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Shell Diala S در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن ترانسفورماتور جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Diala Sبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Shell Diala S می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Shell Diala S به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Diala S با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Diala S باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Diala S

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Diala S با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Diala S راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل دایالا اس نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Diala S: روغن ترانسفورماتور
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Diala S : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Diala S تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Diala S

جستارهای مرتبط