شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Diala S3 ZX-I

Shell Diala S3 ZX-I

Shell Diala S3 ZX-I

مشخصات و کاربرد Shell Diala S3 ZX-I

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Shell Diala S3 ZX-I و انواع روانکارها می باشد. Shell Diala S3 ZX-I از انواع محصولات روغن ترانسفورماتور است.که شرکت شل , Shell تولید کننده آن می باشد. Shell Diala S3 ZX-I با کیفیت بالا و بهترین مواد اولیه تولید شده است. که باعث بهبود غملکرد و کارایی دستگاه شما می شود. پخش عمده و فروش Shell Diala S3 ZX-I به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد از نکات مهم در سلامت Shell Diala S3 ZX-I نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت شل , Shell می باشد. از مزایای Shell Diala S3 ZX-I می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. Shell Diala S3 ZX-I در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Diala S3 ZX-I با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Shell Diala S3 ZX-I باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن ترانسفورماتور به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Diala S3 ZX-I

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Diala S3 ZX-I با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Diala S3 ZX-I راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن ترانسفورماتور شل Diala S3 ZX-I نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Diala S3 ZX-I: روغن ترانسفورماتور
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Diala S3 ZX-I : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Diala S3 ZX-I تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Diala S3 ZX-I

جستارهای مرتبط