شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش MOBILGARD 450 NC

MOBILGARD 450 NC

مشخصات و کاربرد MOBILGARD 450 NC

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده MOBILGARD 450 NC و انواع روانکارها می باشد. MOBILGARD 450 NC از انواع محصولات روغن موتور ترانک پیستون است.که شرکت موبیل , Mobil تولید کننده آن می باشد. MOBILGARD 450 NC با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور ترانک پیستون راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت MOBILGARD 450 NC نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. آنالیز خواص شمیایی MOBILGARD 450 NC مطابق اطلاعات فنی شرکت سازنده می باشد لذا ما کلیه محصولات خود را با دیتاشیت و آنالیز خود سازنده به فروش می رسانیم. از خصوصیات MOBILGARD 450 NC می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. MOBILGARD 450 NC در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت MOBILGARD 450 NC با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور ترانک پیستونضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل MOBILGARD 450 NC نیز می باشد.
فروش عمده و تکی محصولات شرکت موبیل , Mobil در چهارمحال و بختیاری، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر نقاط کشور.


خرید MOBILGARD 450 NC

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید MOBILGARD 450 NC با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف MOBILGARD 450 NC راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا MOBILGARD 450 NC: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده MOBILGARD 450 NC : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت MOBILGARD 450 NC تماس بگیرید

محصولات مشابه به MOBILGARD 450 NC

جستارهای مرتبط