شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش MOBILGARD ADL 40

MOBILGARD ADL 40

مشخصات و کاربرد MOBILGARD ADL 40

شرکت موبیل , Mobil یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. MOBILGARD ADL 40 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور ترانک پیستون قرار دارد. MOBILGARD ADL 40 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولMOBILGARD ADL 40 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور ترانک پیستون جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. MOBILGARD ADL 40 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات MOBILGARD ADL 40 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. MOBILGARD ADL 40 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. برای اطلاع از قیمت یا دریافت پیش فاکتور MOBILGARD ADL 40 با واحد فروش ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما MOBILGARD ADL 40 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور ترانک پیستون موبیل , Mobil به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید MOBILGARD ADL 40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید MOBILGARD ADL 40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف MOBILGARD ADL 40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا MOBILGARD ADL 40: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده MOBILGARD ADL 40 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت MOBILGARD ADL 40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به MOBILGARD ADL 40

جستارهای مرتبط