شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش MOBILGARD 412

MOBILGARD 412

مشخصات و کاربرد MOBILGARD 412

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده MOBILGARD 412 می باشد. که در مجموعه روغن موتور ترانک پیستون است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. MOBILGARD 412 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور ترانک پیستون باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی محصولات دارای ضمانت کیفیت و مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت موبیل , Mobil می باشد. از خصوصیات و مزایای MOBILGARD 412 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی MOBILGARD 412 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور MOBILGARD 412 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور ترانک پیستونضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل MOBILGARD 412 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور ترانک پیستون به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید MOBILGARD 412

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید MOBILGARD 412 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف MOBILGARD 412 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول نیز انجام می گیرد.
نوع کالا MOBILGARD 412: روغن موتور ترانک پیستون
پایه محصول:
شرکت سازنده MOBILGARD 412 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت MOBILGARD 412 تماس بگیرید

محصولات مشابه به MOBILGARD 412

جستارهای مرتبط