شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Vanellus C3 Mono 10W

BP Vanellus C3 Mono 10W

مشخصات و کاربرد BP Vanellus C3 Mono 10W

شرکت بی پی , bp یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. BP Vanellus C3 Mono 10W از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور دیزلی قرار دارد. BP Vanellus C3 Mono 10W با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزBP Vanellus C3 Mono 10Wبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای BP Vanellus C3 Mono 10W می توان به جلوگیری از سائیدگی قطعات، پایداری اکسیداسیون بالا و جلوگیری از تشکیل رسوبات اشاره کرد. نوع بسته بندی BP Vanellus C3 Mono 10W در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت BP Vanellus C3 Mono 10W با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل BP Vanellus C3 Mono 10W نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات روغن موتور دیزلی بی پی , bp به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید BP Vanellus C3 Mono 10W

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Vanellus C3 Mono 10W با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Vanellus C3 Mono 10W راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی بی پی Vanellus C3 Mono 10W نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Vanellus C3 Mono 10W: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Vanellus C3 Mono 10W : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Vanellus C3 Mono 10W تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Vanellus C3 Mono 10W

جستارهای مرتبط