شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Terrac Super Universal 10W-40

BP Terrac Super Universal 10W-40

مشخصات و کاربرد BP Terrac Super Universal 10W-40

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده BP Terrac Super Universal 10W-40 می باشد. که در مجموعه روغن موتور دیزلی است. که از محصولات شرکت بی پی , bp می باشد. BP Terrac Super Universal 10W-40 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور دیزلی راهنمایی می کند. از نکات مهم در سلامت BP Terrac Super Universal 10W-40 نوع نگهداری و انبارداری آن می باشد. شرکت آروشا با استفاده از متدهای انبارداری مدرن و کنترل کیفی روغن ها و گریس ها را با بهترین وضعیت فیزیکی و شیمیایی به مشتریان تحویل می دهد. BP Terrac Super Universal 10W-40 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایای BP Terrac Super Universal 10W-40 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. BP Terrac Super Universal 10W-40 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور BP Terrac Super Universal 10W-40 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل BP Terrac Super Universal 10W-40 نیز می باشد.
فروش روغن، گریس و انواع روانکار شرکت بی پی , bp در تهران ، سنندج ، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، استان فارس ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، استان مرکزی ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، بجنورد ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، گرگان ، استان گلستان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، همدان ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر استان و شهرهای ایران.


خرید BP Terrac Super Universal 10W-40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Terrac Super Universal 10W-40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Terrac Super Universal 10W-40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی بی پی Terrac Super Universal 10W-40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Terrac Super Universal 10W-40: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Terrac Super Universal 10W-40 : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Terrac Super Universal 10W-40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Terrac Super Universal 10W-40

جستارهای مرتبط