شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Vanellus C3 Mono 30

BP Vanellus C3 Mono 30

مشخصات و کاربرد BP Vanellus C3 Mono 30

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده BP Vanellus C3 Mono 30 می باشد. که در مجموعه روغن موتور دیزلی است. که از محصولات شرکت بی پی , bp می باشد. BP Vanellus C3 Mono 30 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن موتور دیزلی راهنمایی می کند.نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزBP Vanellus C3 Mono 30با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات BP Vanellus C3 Mono 30 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی BP Vanellus C3 Mono 30 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت BP Vanellus C3 Mono 30 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن موتور دیزلیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل BP Vanellus C3 Mono 30 نیز می باشد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور دیزلی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید BP Vanellus C3 Mono 30

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Vanellus C3 Mono 30 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Vanellus C3 Mono 30 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی بی پی Vanellus C3 Mono 30 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Vanellus C3 Mono 30: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Vanellus C3 Mono 30 : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Vanellus C3 Mono 30 تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Vanellus C3 Mono 30

جستارهای مرتبط