شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Sevora 921 H

BP Sevora 921 H

مشخصات و کاربرد BP Sevora 921 H

شرکت بی پی , bp یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. BP Sevora 921 H از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات سیال فلزکاری , روغن برش قرار دارد. BP Sevora 921 H با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه سیال فلزکاری , روغن برش راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزBP Sevora 921 Hبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای BP Sevora 921 H می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. BP Sevora 921 H در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت استعلام قیمت BP Sevora 921 H می توانید با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل BP Sevora 921 H نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات سیال فلزکاری , روغن برش بی پی , bp به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید BP Sevora 921 H

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Sevora 921 H با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Sevora 921 H راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول سیال فلزکاری , روغن برش بی پی Sevora 921 H نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Sevora 921 H: سیال فلزکاری , روغن برش
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Sevora 921 H : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Sevora 921 H تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Sevora 921 H

جستارهای مرتبط