شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rimula C 10W

Shell Rimula C 10W

Shell Rimula C 10W

مشخصات و کاربرد Shell Rimula C 10W

Shell Rimula C 10W زیر مجموعه روغن موتور دیزلی است. واردات Shell Rimula C 10W از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Rimula C 10W با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Shell Rimula C 10W به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن موتور دیزلی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Shell Rimula C 10W مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات Shell Rimula C 10W می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. نوع بسته بندی Shell Rimula C 10W در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Rimula C 10W با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Shell Rimula C 10W امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس شل , Shell به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Rimula C 10W

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rimula C 10W با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rimula C 10W راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل ریمولا سی 10W نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rimula C 10W: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rimula C 10W : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rimula C 10W تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rimula C 10W

جستارهای مرتبط