شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rotella TX 40

Shell Rotella TX 40

Shell Rotella TX 40

مشخصات و کاربرد Shell Rotella TX 40

Shell Rotella TX 40 زیر مجموعه روغن موتور دیزلی است. واردات Shell Rotella TX 40 از شرکت شل , Shell انجام می گیرد. Shell Rotella TX 40 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Rotella TX 40 دارا می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار روغن موتور دیزلی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. Shell Rotella TX 40 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Shell Rotella TX 40 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی اکثر محصولات ما در ظروف فلزی و پلاستیکی می باشد. Shell Rotella TX 40 در بسته بندی های مختلف قابل عرضه می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Rotella TX 40 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Rotella TX 40 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور دیزلی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Rotella TX 40

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rotella TX 40 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rotella TX 40 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل روتلا تی ایکس 40 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rotella TX 40: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rotella TX 40 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rotella TX 40 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rotella TX 40

جستارهای مرتبط