شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Rotella TX 20W-20

Shell Rotella TX 20W-20

Shell Rotella TX 20W-20

مشخصات و کاربرد Shell Rotella TX 20W-20

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Rotella TX 20W-20 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور دیزلی قرار دارد. Shell Rotella TX 20W-20 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. پخش عمده و فروش Shell Rotella TX 20W-20 به صورت عمده و تک فروشی انجام میگیرد ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. Shell Rotella TX 20W-20 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات Shell Rotella TX 20W-20 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Shell Rotella TX 20W-20 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Rotella TX 20W-20 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Rotella TX 20W-20 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور دیزلی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Rotella TX 20W-20

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Rotella TX 20W-20 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Rotella TX 20W-20 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن شل روتلا تی ایکس 20W-20‎ نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Rotella TX 20W-20: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Rotella TX 20W-20 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Rotella TX 20W-20 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Rotella TX 20W-20

جستارهای مرتبط