شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobilgrease XHP 221

Mobilgrease XHP 221

مشخصات و کاربرد Mobilgrease XHP 221

Mobilgrease XHP 221 زیر مجموعه گریس صنعتی است. واردات Mobilgrease XHP 221 از شرکت موبیل , Mobil انجام می گیرد. Mobilgrease XHP 221 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات گریس صنعتی جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزMobilgrease XHP 221با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Mobilgrease XHP 221 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. نوع بسته بندی Mobilgrease XHP 221 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Mobilgrease XHP 221 با ما تماس بگیرید.
کیفیت و اصالت روغن و گریس ها از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت 6 ماهه تمام محصولات وارداتی و Mobilgrease XHP 221 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می شویم.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobilgrease XHP 221

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobilgrease XHP 221 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobilgrease XHP 221 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس موبیل ایکس اچ پی 221 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobilgrease XHP 221: گریس لیتیوم کمپلکس
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobilgrease XHP 221 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobilgrease XHP 221 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobilgrease XHP 221

جستارهای مرتبط