شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobilgrease XHP 461

Mobilgrease XHP 461

مشخصات و کاربرد Mobilgrease XHP 461

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Mobilgrease XHP 461 می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobilgrease XHP 461 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند.ما با در اختیار داشتن فضای مناسب سرپوشیده جهت انبارداری از هر نوع آسیب احتمالی در نگهداری و حمل روانکارها جلوگیری می کنیم. Mobilgrease XHP 461 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Mobilgrease XHP 461 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Mobilgrease XHP 461 در دو بسته بندی بشکه و سطل به فروش می رسد. که ظرفیت آنها از 20 لیتر شروع می شود. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Mobilgrease XHP 461 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس صنعتیضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Mobilgrease XHP 461 نیز می باشد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobilgrease XHP 461

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobilgrease XHP 461 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobilgrease XHP 461 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس موبیل ایکس اچ پی 461 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobilgrease XHP 461: گریس لیتیوم کمپلکس
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobilgrease XHP 461 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobilgrease XHP 461 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobilgrease XHP 461

جستارهای مرتبط