شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Mobilgrease XHP 222

Mobilgrease XHP 222

مشخصات و کاربرد Mobilgrease XHP 222

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Mobilgrease XHP 222 می باشد. که در مجموعه گریس صنعتی است. که از محصولات شرکت موبیل , Mobil می باشد. Mobilgrease XHP 222 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس صنعتی راهنمایی می کند. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار گریس صنعتی باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزMobilgrease XHP 222با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایای Mobilgrease XHP 222 می توان به خاصیت ضداکسیداسیون و شاخص گرانروی بالا و مقاومت عالی اشاره کرد. نوع بسته بندی Mobilgrease XHP 222 در بشکه های 220 لیتری و ظروف 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Mobilgrease XHP 222 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Mobilgrease XHP 222 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس موبیل , Mobil به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Mobilgrease XHP 222

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Mobilgrease XHP 222 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Mobilgrease XHP 222 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس موبیل ایکس اچ پی 222 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Mobilgrease XHP 222: گریس لیتیوم کمپلکس
پایه محصول:
شرکت سازنده Mobilgrease XHP 222 : موبیل , Mobil
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Mobilgrease XHP 222 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Mobilgrease XHP 222

جستارهای مرتبط