شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Retinax Grease HD 2

Shell Retinax Grease HD 2

Shell Retinax Grease HD 2

مشخصات و کاربرد Shell Retinax Grease HD 2

شرکت شل , Shell یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. Shell Retinax Grease HD 2 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات گریس وسایل نقلیه قرار دارد. Shell Retinax Grease HD 2 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده Shell Retinax Grease HD 2 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. حساسیت در نوع نگهداری انواع روانکار گریس وسایل نقلیه باعث شده انبارداری و نگهداری این محصول حائز اهمیت بوده تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در دراز مدت تغییر نکند. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Retinax Grease HD 2با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات Shell Retinax Grease HD 2 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. Shell Retinax Grease HD 2 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت پیش فاکتور Shell Retinax Grease HD 2 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما Shell Retinax Grease HD 2 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها گریس وسایل نقلیه به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید Shell Retinax Grease HD 2

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Retinax Grease HD 2 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Retinax Grease HD 2 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس شل رتینکس اچ دی 2 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Retinax Grease HD 2: گریس وسایل نقلیه
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Retinax Grease HD 2 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Retinax Grease HD 2 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Retinax Grease HD 2

جستارهای مرتبط