شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Retinax Grease LX 3

Shell Retinax Grease LX 3

Shell Retinax Grease LX 3

مشخصات و کاربرد Shell Retinax Grease LX 3

فروش و پخش عمده Shell Retinax Grease LX 3 اصلی و اورجینال با ضمانت نامه رسمی. این محصول از نوع گریس وسایل نقلیه و تولید شرکت شل , Shell می باشد. Shell Retinax Grease LX 3 با بهترین مواد افزودنی تولید می شود. این محصول قابل کاربرد در دامنه وسیعی از دما می باشد.شرکت روغن صنعت آروشا با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل مناسب توانایی پخش عمده و فروش تکی محصولShell Retinax Grease LX 3 دارا می باشد. دقت و نوع نگهداری از محصولات گریس وسایل نقلیه جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. Shell Retinax Grease LX 3 مطابق اطلاعات فنی و دیتاشیت شرکت سازنده به فروش می رسد و برای دریافت دیتاشیت با بخش فنی ماتماس بگیرید. از خصوصیات Shell Retinax Grease LX 3 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. Shell Retinax Grease LX 3 در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. جهت دریافت اطلاعات فنی و قیمت Shell Retinax Grease LX 3 با ما تماس بگیرید.
جهت ایحاد اطمینان کامل ما تمامی روانکارها با 6 ماه ضمانت کیفیت و ارائه ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. که این ضمانت شامل Shell Retinax Grease LX 3 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات گریس وسایل نقلیه شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Retinax Grease LX 3

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Retinax Grease LX 3 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Retinax Grease LX 3 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس شل رتینکس ال ایکس 3 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Retinax Grease LX 3: گریس وسایل نقلیه
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Retinax Grease LX 3 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Retinax Grease LX 3 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Retinax Grease LX 3

جستارهای مرتبط