شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Shell Retinax Grease WB 2

Shell Retinax Grease WB 2

Shell Retinax Grease WB 2

مشخصات و کاربرد Shell Retinax Grease WB 2

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Shell Retinax Grease WB 2 می باشد. که در مجموعه گریس وسایل نقلیه است. که از محصولات شرکت شل , Shell می باشد. Shell Retinax Grease WB 2 با به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق از دستگاه شما محافظت می کند. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه گریس وسایل نقلیه راهنمایی می کند.نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزShell Retinax Grease WB 2با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات Shell Retinax Grease WB 2 می توان به مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و پایداری حرارتی بالا اشاره کرد. بسته بندی Shell Retinax Grease WB 2 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Shell Retinax Grease WB 2 با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف گریس وسایل نقلیهضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Shell Retinax Grease WB 2 نیز می باشد.
ارسال سریع سفارشات گریس وسایل نقلیه شل , Shell به کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرها و استان های کشور.


خرید Shell Retinax Grease WB 2

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Shell Retinax Grease WB 2 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Shell Retinax Grease WB 2 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول گریس شل رتینکس WB 2 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Shell Retinax Grease WB 2: گریس وسایل نقلیه
پایه محصول:
شرکت سازنده Shell Retinax Grease WB 2 : شل , Shell
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Shell Retinax Grease WB 2 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Shell Retinax Grease WB 2

جستارهای مرتبط