شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش BP Vanellus C3 Mono 50

BP Vanellus C3 Mono 50

مشخصات و کاربرد BP Vanellus C3 Mono 50

شرکت بی پی , bp یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس می باشد. BP Vanellus C3 Mono 50 از محصولات تولیدی این شرکت بوده که در گروه محصولات روغن موتور دیزلی قرار دارد. BP Vanellus C3 Mono 50 با روغن پایه و مواد افزودنی عالی تولید شده است. که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. شرکت روغن صنعت آروشا فروشنده و توزیع کننده BP Vanellus C3 Mono 50 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. نگهداری از تمامی روغن ها و گریس ها در انبار شرکت با متد های روز دنیا انجام می گیرد. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزBP Vanellus C3 Mono 50با بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از مزایا و خصوصیات BP Vanellus C3 Mono 50 می توان به شاخص گرانروی خوب، پایداری در برابر اکسیداسیون و مقاومت حرارتی اشاره کرد. بسته بندی BP Vanellus C3 Mono 50 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش BP Vanellus C3 Mono 50 با ما تماس بگیرید.
از نکات مهم در خرید روغن و گریس کیفیت روانکار می باشد. ما BP Vanellus C3 Mono 50 با 6 ماه ضمانت کیفیت به فروش می رسانیم که این امر باعث ایجاد اطمینان در خرید آن می گردد.
پخش عمده و فروش روانکارها روغن موتور دیزلی به اصفهان، شیراز ، مشهد ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان شرقی و غربی، هرمزگان ، شهرکرد ، اردبیل ، ایلام و سایر شهرستان ها.


خرید BP Vanellus C3 Mono 50

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید BP Vanellus C3 Mono 50 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف BP Vanellus C3 Mono 50 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن موتور دیزلی بی پی Vanellus C3 Mono 50 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا BP Vanellus C3 Mono 50: روغن موتور دیزلی
پایه محصول:
شرکت سازنده BP Vanellus C3 Mono 50 : بی پی , bp
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت BP Vanellus C3 Mono 50 تماس بگیرید

محصولات مشابه به BP Vanellus C3 Mono 50

جستارهای مرتبط