شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco GEARTEX EP-A 80W

Texaco GEARTEX EP-A 80W

مشخصات و کاربرد Texaco GEARTEX EP-A 80W

شرکت روغن صنعت آروشا با داشتن نمایندگی فروش شرکت های معتبر عرضه کننده Texaco GEARTEX EP-A 80W و انواع روانکارها می باشد. Texaco GEARTEX EP-A 80W از انواع محصولات روغن دنده , واسکازین است.که شرکت تگزاکو , Texaco تولید کننده آن می باشد. Texaco GEARTEX EP-A 80W با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود. بخش فروش ما با مشاوره رایگان شما را در انتخاب محصول مناسب از گروه روغن دنده , واسکازین راهنمایی می کند. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن دنده , واسکازین جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. تمامی روغن ها و گریس های این شرکت به همراه برگه ضمانت و اطلاعات فنی شرکت سازنده به خریدار عرضه می شوند. برای دریافت اطلاعات و آنالیزTexaco GEARTEX EP-A 80Wبا بخش فنی شرکت تماس بگیرید. از خصوصیات و مزایای Texaco GEARTEX EP-A 80W می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. Texaco GEARTEX EP-A 80W در بسته بندی های مختلف نظیر بشکه و سطل قابل عرضه است. برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش Texaco GEARTEX EP-A 80W با ما تماس بگیرید.
به دلیل حساسیت در مصرف روغن دنده , واسکازینضمانت آنها حائز اهمیت بوده لذا ما تمام روغن و گریس های وارداتی خود را 6 ماه تضمین کیفیت می کنیم که شامل Texaco GEARTEX EP-A 80W نیز می باشد.
فروش عمده و تکی محصولات شرکت تگزاکو , Texaco در چهارمحال و بختیاری، کرج ، قم ، اصفهان ، شیراز ، کهگیلویه و بویراحمد ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، البرز ، سمنان ، گیلان ، بجنورد ، مازندران ، کرمان ، رشت ، خراسان رضوی ، کردستان ، قزوین ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، لرستان ، بندر ماهشهر ، بندر بوشهر ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، زاهدان ، شهرکرد ، اردبیل ، آذربایجان غربی، ایلام و سایر نقاط کشور.


خرید Texaco GEARTEX EP-A 80W

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco GEARTEX EP-A 80W با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco GEARTEX EP-A 80W راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده , واسکازین تگزاکو GEARTEX EP-A 80W نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco GEARTEX EP-A 80W: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco GEARTEX EP-A 80W : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco GEARTEX EP-A 80W تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco GEARTEX EP-A 80W

جستارهای مرتبط