شرکت روغن صنعت آروشا مرکز فروش روانساز ، روغن صنعتی ، گریس ، مواد شیمیایی
شرکت روغن صنعت آروشا
فروش گریس و روغن های صنعتی

فروش Texaco GEARTEX S4 75W-90

Texaco GEARTEX S4 75W-90

مشخصات و کاربرد Texaco GEARTEX S4 75W-90

شرکت روغن صنعت آروشا بزرگترین وارد کننده Texaco GEARTEX S4 75W-90 می باشد. که در مجموعه روغن دنده , واسکازین است. که از محصولات شرکت تگزاکو , Texaco می باشد. Texaco GEARTEX S4 75W-90 با بهترین ادیتیو و استانداردهای جهانی تولید می شود. که با مقاومت در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سازگاری بالا باعث عمر بهتر دستگاه می شود.ما با آمادگی کامل در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را در هر نقطه از ایران که باشید تحویل می دهیم. دقت و نوع نگهداری از محصولات روغن دنده , واسکازین جز نکات مهم در سلامت کالا می باشد. ما با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و انبار سرپوشیده مناسب به بهترین شکل از روانکارها نگهداری و مراقبت می کنیم. جهت دریافت اطلاعات فنی و دیتاشیت Texaco GEARTEX S4 75W-90 با ما نماس بگیرید. تمامی اطلاعات فنی محصولات مربوط به روغن دنده , واسکازین موجود می باشد و کلیه محصولات مطابق اطلاعات فنی شرکت تولید کننده و با ضمانت نامه رسمی به فروش می رسند. از خصوصیات و مزایای Texaco GEARTEX S4 75W-90 می توان به محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگین و مقاومت در برابر تراکم پذیری اشاره کرد. بسته بندی Texaco GEARTEX S4 75W-90 به دو صورت بشکه های فلزی و سطل های 20 لیتری می باشد. جهت دریافت پیش فاکتور Texaco GEARTEX S4 75W-90 با ما تماس بگیرید.
شرکت روغن صنعت آروشا با گارانتی 6 ماهه تمام روانکارها و Texaco GEARTEX S4 75W-90 امکان خرید مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم می آورد.
فروش و ارسال روغن صنعتی و گریس تگزاکو , Texaco به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.


خرید Texaco GEARTEX S4 75W-90

جهت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید Texaco GEARTEX S4 75W-90 با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل انتخاب مناسب روانکار و نحوه نگهداری و مصرف Texaco GEARTEX S4 75W-90 راهنمایی می کنیم.
همچنین معادل یابی محصول روغن دنده , واسکازین تگزاکو GEARTEX S4 75W-90 نیز انجام می گیرد.
نوع کالا Texaco GEARTEX S4 75W-90: روغن دنده , واسکازین
پایه محصول:
شرکت سازنده Texaco GEARTEX S4 75W-90 : تگزاکو , Texaco
سطوح کارایی:
بسته بندی:


قیمت Texaco GEARTEX S4 75W-90 تماس بگیرید

محصولات مشابه به Texaco GEARTEX S4 75W-90

جستارهای مرتبط